אמטיסט מהווה השיש הלידה על ידי פברואר

מחבר: סם סריו

google.com/articles/women/article_1387.shtml

תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:21

קטגוריה: נשים

מאמר:
במידה כל אחד זה מוקדם דיו על מנת להיות מודע את אותו ימים הולדתך, אני בטח וגם זוכר את כל האבן הלידה הספציפית שהוקצתה לו. אך בגילך, כולנו מתערבים שאתה אינם האם כך יודע הדבר הכובד ראש על ידי השיש הלידה שלנו ואיזה עוצמת שהקדמונים הרגישו שיינתן לך בידי לובשת אותה.השיש הלידה בידי פברואר: אמטיסט


כוחות האבן לידה: כלי רגועה ורוגע לחייכם


אבן או שיש לידה אלטרנטיבית: שיש או אבן לידהאמטיסט היא בעצם אבן הלידה לחודש פברואר ואבן החן המסורתית עבור יום השישי לנישואין. כעבור שנחשב ליקר שנתיים מיהלומים, חבר זה הזמן אצל ידיד קוורץ מופיע באופן אמיתי כגבישים בפנים סלעים. האבנים ממוקשות בברזיל, אורוגוואי, סרי לנקה, מדגסקר, זמביה, אוסטרליה ובהרי רוסיה.אמטיסטים אמריקאים ממוקשים במיין, פנסילבניה, צפון קרוליינה, מונטנה וקולורדו. אמטיסט ממיין בדרך כלל כהה כאשר לאמטיסט בצפון הארץ קרוליינה מותקן גוון כחלחל הנקודתי לאזור זה. אמטיסט יכול להדגיש במידה היא פורסם בשל שמש מתאים לתקופה של שעות. מְטוּנָף בידי 550-560 צלזיוס המעצב שונה לצהוב לא בהיר עד החימום של אדמדם. (הם נקראים אם כן סיטרינים. הַמתָנָה הם צבעוניים שנתיים שונים ויקרים 2 שנים עוזר ב סיטרינים טבעיים)במידה חדש סגול בינוני מוחלט במחיר הבזקים בצבע ורוד, אמטיסטים למרבית מהנה בגוון מצד לילך חיוור לסגול בערך לא בהיר. מכיוון שסגול בכל המקרים נעשה צבע המלוכה, אמטיסטים קיים בשפע גם בקישוטי תכשיטי הכתר הבריטיים ובעיטורי היוונים והמצרים הקדומים. הינם נמצאו בהריסות המתוארכות כבר למאה התשיעית, ומעוטרות בתכשיטים מלכותיים, בספטרים וכתרים.


הגוון הסגול העז על ידי אבן או שיש הלידה אצל פברואר פנה למלכים המוקדמים, יש אפשרות ש מאחר שלעתים קרובות הם לבשו סוג זה הזמן כסמל למיקומם היוקרתי. צבע סגול התבצע עד לפני זמן דל ויקר יותר, ומסיבה זו הינה היה מוסתר לבגדי המלוכה, והצבע מטרתו לסמל עוצמת ומעמד.


מחשבות מפכחות בנות אמטיסט


היוונים האמינו שאחד שלובש אמטיסט אם שותה מכוס אמטיסט אינן ישתכר. למעשה, המילה אמטיסט נגזרת מהמילה היוונית "אמטיסטוס", שפירושה מפוכח. ביוון העתיקה אבן או שיש החן נקשרה לאל היין והיה נוהג חלק להגיש משקה הגיע מגביעי אמטיסט מתוך אמונה שהדבר יסיר עודף יתר. בהחלט נטען כי לאמטיסט הייתה השפעה מפכחת על אותם "שיכורים" על תשוקת האהבות.


וכדלקמן כיום ייחשב אמטיסט לכוח מייצב בשביל האלו הנאבקים להתגבר בדבר התנהגויות ממכרות. באופן כללי, יהודים דתיים כי שיש או אבן החן היא אפקט מרגיעה ושלווה המסמלת שלום.


אמטיסט ותפילה


אמטיסט היא סמל לאדיקות, רוחניות ומסירות לאלוהים. אבני החן הסגולות העשירות באות לשימוש במדינות שונות בעולם לקישוט כנסיות וצלבים ששימשו בטקס דתי מאוד, ואלה נמצאו לעתים קרובות בטבעות ובמחרוזות התפילה שענדו בישופים וכמרים.מהווה האמין וגם כי אמטיסטים מעלים חלומות נעימים מכיוון שהם משווקים לעסק שלך "לתעל" אנרגיה אוניברסלית חיובית. בגלל מכך שונים מניחים אמטיסט מלמטה לכרית ערב שאנו צועדים ללון לישון ע"מ ליהנות מ"חלומות מתוקים "לאורך יותר מידי בשעות הקרובות.