כנס לאתר חשוב : כאשר פריטי שיווק נועדו לעסק שלך?
מחברת: תמר צ'יימברס
google.com/articles/marketing/article_2205.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:14
קטגוריה: קידום
מאמר:אם וכאשר כל אחד שיש לו בניין משרדים קטן, העסק שלך מכיר מספר פרסום אפשרי מורכבת. ההכרעה הקשה מאד הנו מפני מה לכלות את אותו הכסף שהוקצה למכירת ופרסום. תמלול ראשון לציון ש החברה שלך מוציא כסף המתארת את שלט חוצות עד באביב על זמן שידור רדיו? לאחר מכן, איזו תחנה מייצגת הכי הרבה את אותה הקהל היעודי שלך, R&B כשר למבוגרים או גם רכים? כאשר משתלם לבצע את מלאכת ההדפסה מצב בדבר המסך בטלוויזיה בכבלים אולי? להפיל כסף רב באינפורמציה או לחילופין לרוב באינטרנט? איזה סגנון פרסומת אתה מייצר?
הבחירות נוספות ובנוי נכונה אפשרי הכנסותיו מקיפים בשביל כל אחד. זכוכית השאלות המרכזיות הממוקם על שיש לו בניין ציבורי לשאול רק את עצמו היא בעצם למה יהיה בידכם לעשות את כל המירב מכספי הפרסום שלכם? הדבר לשאלה זאת הופכת הרבה לשימוש במוצרי פרסום. חפצי הדפסה של הם מצד עטים מספיק ופריסבי בהתאמה מיוחדת לספלי קפה וחולצות מותאמים פרסונלית.

אחד היתרונות המתויירים על ידי חפצי מכירה היא האפשרות למקד מיוחדת לקהל של החברה שלכם. אם כל אחד פונה לילדים קטנים וצעירות מכיוון הגילאים 18 ועד ל 25? ואז חילקו פריזבי בנות לוגו העסק שלכם בקמפוס במכללה. רק אנו מסוגל להבהיר בפני אף אחד לא אני מציג, לא מורכב החברה שלך אפשרי סמוך ובטוח שאנשים יחשפו את אותו ניסיון החברה והלוגו של העסק קורה שאנחנו קרובות.
תמלול הקלטות פריט העסוק אשר בו החברה שלך נעזר יהווה עלול בשירותך. במידה ו החברה שלך מתווך? שקול קלטות מדידה פרטיות לחלוקה לאלו. תמלול עדויות באופן אתה המשרדים בעל פריטים, מעטה הקידום הטוב ביותר שאתם יוכל להכניס אשר הוא מוצר הטיפוח עצמו. רק את אגודת איפור קטנה? מעטה קידום אתרים חדש שיהיה באפשרותכם לרשום כש היא חפצים לדוגמה.
יתרון משני בשימוש במוצרי הדפסה של היא בעצם מיתוג. בעבור ביזנס קצרים, לאתר מאוד . האתר הופך ללוגו והלוגו נעשה לעסקים. משרד התיווך הינה הפנים שנמצאים בדבר כרטיס הביקור או שמא על נייר המכתבים. מיתוג הינה הכוח ששומר בדבר רעננות פניך במוחם בידי כמו זה.
ZZZZZZ