תשובה יזום לאקנה: תחזוקה בכוכבים
מחבר: ג'יי מונקליף
google.com/articles/health/article_2737.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:11
קטגוריה: מצב
מאמר:יש אפשרות ש ראית את הפרסומות המסחריות המציגות כוכבים ובינהם ג'סיקה סימפסון ונסה וויליאמס, אילו והיה אם המדע שמאחורי החלקת שיער באקנה היא Proactiv Solution מוצק? למקרה זה הזמן הרוב הזמנות המכירות או שהמוצר זה באמת עובד?


כאשר שמעל ממחצית הנשים הבוגרות ורבע מהגברים הבוגרים רוצים תמונות מסויימת על ידי אקנה של מבוגרים, הוא באופן מיידי לא רק עניין הקשורה לגיל ההתבגרות.

אקנה מתקיימת כשיקרה נקבובית או גם זקיק השערות נסתמים בשמן וחיידקים. ככל שיותר ויותר שמן גרף לזקיק מהעור, הנקבובית הופכת לסיום לדלקת והופכת לפצעון. פצעונים מהווים ראשים לבנים, אם נגעים לבנים לא גבוהים מתחת ערב השטח אצל היד, אם נקודות שחורות, שנוצרו כאשר השמן הכלוא והחיידקים יכולים להגיע בתוך פני עורינו. ואלו הלבנה הלבנה וגם השחורה נחשבים לאקנה קשה מאוד דלקתי. אקנה דלקתי יכול ללבוש תמונות בקרב papules, pustules אם ציסטות. הללו סגנונות חמורות 2 שנים בידי אקנה ועלולות ולהעניק להצטלקות.

אקנה מסוגל להיחשף בחלל, בצוואר, בכתפיים, בחזה ובגב. אף על פי שהמתבגר של העבודה אינם מאמין בכך, אקנה אינו מסכן יש, אילו היא תלוי להביא לצלקות, מבוכה וחוסר בטוחים עצמי. רוב הרופאים מעוניינים שלא ניתן לרפא אקנה. 5 תרופות מרשם חזקות נקבעות לצורות החמורות עד מאוד בידי אקנה דלקתי, איזה מה למרבית שכאלו תופעות לוואי.

כפתרון לאקנה, Proactiv Solution מתעסק בידי סיוע בפינוי פגמים קיימים ומניעת היווצרות חדשים. רשת הליבה היא ערכה בת שלושה שלבים המשלבת חמש תרופות משתנות במטרה לקבל מטרות הנ"ל. פרואקטיבית פותחה על ידי נספח רופאי עור שהוכשרו באוניברסיטת סטנפורד.

ראשית, הבנזואיל פרוקסיד בניקוי המחדש יורד לנקבוביות והורג את החיידקים השוכנים וותק. גרגרי ניקיון ואחזקה עדינים מנקים את הסתימות בנקבוביות ומסייעים לקילוף תאי הזרוע המתים שמונע סתימות עתידיות.

בעתיד הקרוב, הטונר מסייע בפתיחה אחר אצל הנקבוביות ובהסרת שאר תאי ידינו המתים. הנוסחה נטולת האלכוהול עדינה ומרעננת ומסייעת באיזון פני עורינו.

לבסוף, קרם התיקון מרגיע את אותם העור שלנו, נותן לחות ומטפל בנקבוביות בידי חמצן בנזואיל מנוסח על מנת להגן בדבר היד מפני פריצות עתידיות.


פרואקטיב הן לא מטפל לא מורכב בפגמים עדכניים, מהווה מתמקד למניעת עתידיות באמצעות הסרת בקטריות ותאי עור סקי מתים היכולים להצטבר בנקבוביות. תמציות בוטניות בפורמולות משאירות את אותן העור מבריק וברמה גבוהה שאין להם האדמומיות הנלווית לרוב טיפולי האקנה האחרים.

הנוסחה העדינה והאיכותית שלה לא רגילה בתעשייה, ועדויות אצל משתמשים עשירים מעידות בדבר יעילותה. מספר הערכה ההתחלתית מהווה בערך 40 $, ככה של לא חשובה מאין כמוה, באופן כיוון איתכם להזמין את אותה כאן מה . זה הזמן הן לא זמין בבתי מרקחת.

אם וכאשר סבלת מאקנה, רווחי לאתר שלך לשחק רק את פרואקטיב. גרידא שסביר לחשוב שתראה שיפור בעורך, העסק שלך תיהיה בפירמת כוכבים כמו פ 'דידי וג' לאתר לאתר !