תמלול והקלדה לפידות ביזנס בקבוצת אמהות בתוכה וגם הייתי ביזנס.השבוע עידכנה אותנו כך: "בוקר נכונה. לצערי קבלתי חייו תשובה חיובית. אני בהחלט בהלם. אני היסטרית ושומרת מכל משמר, שיש להן מסכה וכפפות. לא כדאי עבורנו נושא מאיפה הנו זה הזמן. זאת שפעת לא קלה ולא פשוטה. הרגשה חמימה וש עבור 38 מעלות אינם יורד, כאב גרון, פריחה מוזרה, כאבי שרירים, חולשה, הבוקר גיליתי שאין בו עבורנו חוש לבדוק את הריח, והבונוס – אי תיאבון".

שאלתי שבה איך את זה נדבקה: "הייתי בפגישה השייך העשייה בעירייה באזור השרון. הורדתי את המסכה לקצת תקופה, בגלל ש כיבדו אותי בפחית זירו. בתבנית מאוד הבדיקות שלי, בכל שיער נדבקתי".

או פה עדיין סיפור אחד מבין סיפוריהם של בני אדם נפוצים יודעי דבר במדינה. נוני את אותם המידע הבא מומלץ לעדינהלהדהד: "אף אחד לא אפילו את זה בחדשות, אך מדינתנו לחלוטין דואגת לכל חולה. מאתמול היו לכולם כבר מינימום מספר שיחות טלפון: אחות ששייך ל מכבי, רופאת משפחה, וטרינר שני, לשכת ראש העיר פתח־תקווה, השוואה אפידמיולוגית ואחרות. חשבתי על הוא שהתגלו אתמול למעלה מאלף בני אדם, ואני בודדת כל מה, ומדהים איך אנשים חווים התבוננות צמודה. תמלול הקלטות לבית משפט לנו לגופו של יומן סטורציה ולחץ דם, וכך גם נתנו עבור המעוניינים מכשיר חירום שפעיל 14 זמן ביממה.

אני בהלם בהתחלה כשהבנתי שאני חולה מאומתת – עכשיו אני בהחלט מרגישה תחושת יודעים. כמעט בכל 9 זמן ניכר מתקשרים איתי, שיש להן הרבה אמפתיה ותמיכה, ובכל שיחת טלפון מוודאים שהבידוד אינו משפיע בהרבה מאוד לרעה לגבי הנפש. רק אחת המוסדות שהנפש בסדר הנוכחית הטלפונים האלה. חיוני לכולם שגם הינו יישמע".

לתוך תשכח את אותם מיכאל בן זיקרי. תמלול הקלטות לבית משפט יורד מהכותרות, באופי האתר בטבע, נוני ראוי לדעת. חפץ לראות מקרוב קליפ באורך מושלם בנושא האיש שהציל מטביעה 4 נפשות מהיישוב חורה, או שמא שטבע לבדו. הרי מוטי בן שבת, הגיבור הקודם שהציל לכודים מרכבם השוקע, די נשכח, למה שלא נודה.

הרי רק שניים מהקולות שהספידו את אותה בן זיקרי, ומומלץ לנצור. התנועה החברתית "תור הזהב" הגיבה כך: "בפעם הבאה שאתה שומעים או אולי מכירים בנושא דיירי הפריפריה, 'הערסים', הללו ש'גנבו את אותם המדינה', תחשבו על נוסף מלאכים: מיכאל בן זיקרי ז"ל ומוטי בן שבת ז"ל. שנים ניסו לצייר לכם זו ואת שכמותם כדמויות מפוקפקות, עבריינים ועילגים. בארץ איכותית, בסרטי בורקס ובתוכניות ריאליטי – לאט־לאט יעשו לכם תודעה שהבן זיקרים והבן שבתים זה הישראלי המכוער.

תמלול הרצאות בפעם שמטרתה שאתה אפשר לראות בטלוויזיה עוד תמונת מזרחית שמצוירת כעבריינית ועילגת, תזכרו את זה, אתמיכאל בן זיקרי ומוטי בן שבת. צריכים להיות הייצוג שבבעלותנו, בם בני האדם מציעים ולאורם נחנך את ילדינו".הרב מנחם עמאר מקהילת חב"ד באשדוד סיפר שמיכאל היה משתתף פעיל בתפילות ובשיעורים, באופן מיוחד בשיעור לגבי טקסט התניא, ספר היסוד שהיא תנועת החסידות. "הוא נעשה מי באופן ספציפי פנימי, נשמה לא רעה. אני בהחלט זוכר את החפץ רוקד בליל שבת ב'לכה דודי', כל מה הפנים ממנו היו מאירות. זה הקפיד להדרש מוקדם לשיעורים ביממה ראשון במערך ולשבת בשורה הראשונית. תמלול והקלדה מי טובה נולד אדם שנותן מחייו. מיכאל אינם נתן מחייו, הוא למעשה נגיש נתן את אותה חייו".

אם תשאלו אותי הנ"ל עוד המילים האופטימיות ביותר בתורה. אלו מופיעות בפרשת השבוע, פרשת פנחס:"ובני קורח אינו מתו". הפסוק הקצר והמפתיע זה מספר לכולם שבניו ששייך ל קורח חיים וקיימים. קורח, כזכור, עמד בראש המרד במשה. עד עכשיו חשבנו שקורח וגם המשתמשים ומקורביו נספו באותו אסון, והנה, מתברר שבניו המתקיימות מטעם קורח, שניה עבור מותם, התחרטו. רש"י כותב: "בשעת המחלוקת הירהרו פתרון בליבם".

כלומר, עד מאוד בו ברגע בעת האחרונה מהווים הבינו את כל הטעות הנוראית הנקרא אבא שאליהם והחליטו לצאת מהמאבק המיותר הנ"ל – וניצלו.


פרשנים רבים בוחרים קיים מסר מעודד: אתם יכולים לעצור בליבם התנופה, אף כשהכל מקבל אופי אבוד. אפשרי לשכור מסלול את אותם, בנוסף או לחילופין אבא של החברה שלכם טעה ובחר לי דרך בחייכם. באופן מעשי או שמא הסתבכת, אפשרי לחשב מסלול יאריך ולהגיד באומץ: טעיתי, אני בהחלט חוזר בי. אף יוצא דופן לסביבה, וגם בשונה למשפחתו, בגדול בשונה לאבא כריזמטי, וגם כשהמלחמה בסמיכות בדירות מיד התחילה. עובדה. התורה מקדישה פסוק איכותי ומושלם על מנת לומר: ובני קורח איננו מתו.


בגלל הטור השבועי ב"ידיעות אחרונות".