המלץ אודות מאמר קישור תגובות 2 הדפס מאמרשתף קישור הגיע בפייסבוקשתף לינק זה הזמן בטוויטרשתף קישור זה הזמן ב-Linkedinשתף קישור הגיע ב-שתף קישור זה ב- שתף קישור זה הזמן ב-Redditשתף עמוד זה הזמן ב-
מהו התמלול רפואי?


תמלול אוטומטי בעברית על ידי תמלול תכתיבים שהוכתבו בידי מומחה בתחום לצרכי תיעוד כרשומה רפואית מכונת ניקיון בפשטות התמלול רפואי. מי שמתמלל אחר התכתיבים למסמך הנו מתמלל רפואי או גם המדביר בתמלול רפואי. הפינוי מקורו במערב. מי שעשה את המלאכה הזה נקרא מהעבר כעוזר רפואי שהיה בעלות הרופא המטפל בבית החולים ורשום תגובות שהודרכו אודות ידו. שיווק אתרים הליך זה הזמן הנו המרה אלקטרונית של התכתיבים.

מאיזו סיבה ומי?

לצרכים ביטוחים ושמירה המתארת את תיעוד רפואי. השחקן הרחב במיקור מעבר על ידי איכות התמלול רפואי הנו ארה"ב. לקנדה, בריטניה ואוסטרליה מתופעל כמה. המדינות במיקור למעט מקיפות את אותם הודו, הפיליפינים, אינדונזיה, בין השאר. מתווך בתמלול רפואי זקוק לידע רחב בטרמינולוגיה פיזית, אנגלית אמריקאית וכישורי בהצצה ביקורתית העשויים לאפשר לו/ה לדעת את אותן המוכתב מתוך מטרה להפיק תיעודים מדויקים. הדיקטטור מסביר באמצעות טלפון כף יד המכונה דיקטפון או שמא מקליט אלקטרוני או גם טלפון מי שהוא בעל תשובה של כפתור כזה להתקדמות קולו לחמה. המתמלל מוריד אותם במיקומו שיטת שרת שמספק לאותו אחד החברה בו היא בעצם איש מקצוע. מעתה והלאה הוא מתמלל את אותו התכתיבים למסמך משפטי רפואי.

מפני מה מיקור חוץ?

תמלול קבצי אודיו רפואי היא במידה זכוכית מעבודות ה-BPO המוקדמות ביותר שהועברו במיקור מעבר להודו. להודים מותקן מיומנויות תקשורת באנגלית חזקות עקב תכנית קורס הנדל"ן שננקטה מהימים שלפני העצמאות. הפרש השעות אצל 12 זמן קבוע של הודו לארה"ב מקל המתארת את הרופאים/המרפאות לקבל רק את הדוחות כלשהו על אודות שולחנם בביקור נוסף מיוחד במרפאה. יתר על כן, ומחירה של עבודת השיפוצים היא בעצם בצורה משמעותית יותר לא יקרה עבור מיקור חוץ.

פוטנציאל?

לתמלול רפואי יש עבודה מאוחדת אלו בהודו וכדלקמן בארצות הברית. ניתן לעבוד בקהילה המשרתת רק את תעשיית הבריאות. המודל בסיסי ואלו תעסוקה בבית כקבלנים עצמאיים. בהודו, מודל התמלול האישי העצמאי מקבל מימדים וצובר פופולאריות עצומה. נאמר מראש, שחלק רב שנתיים מהעבודה עדיין יהיה במיקור חוץ מארה"ב. גם NASSCOM בהודו בא עם עסק הפרויקט האמריקאי זיהו רק את הקריירה הזו כבעלת יכולת צמיחה גבוה משנה לשנה.


אפשרות רווחים?

שלכל בנוגע להרוויח, המעודכן יותר בתמלול רפואי עושה עליות התחלתית ליד Rs. 5000 ולאחר שנתיים בידי הזדמנות, האפשרות שלו לעשות רווח הגיעה לסביבות Rs. 15,000. התקדמות בקריירה זכאית להוביל אודותיו לקחת לוקח או מנהיג בידי עובד בקהליה שיכולה לקחת לאותו אחד לרוב Rs.20,000 עד שנתיים. בימינו בידי אוכלוסייה עשויה ואמצעי לעשות כסף, זה במיוחד הגון לסטנדרט הודי.

קריירות בידי בעלות הברית?

קידוד וחיוב רפואי הנמצאים כקריירות אלו שיש להן ברית הקשורות לתמלול רפואי.