המלץ המתארת את קישור קישור תלונות הדפס מאמרשתף לינק זה הזמן בפייסבוקשתף לינק הגיע בטוויטרשתף לינק זה הזמן ב-Linkedinשתף לינק זה הזמן אודות שתף עמוד זה הזמן בין השנים שתף עמוד זה על Redditשתף עמוד זה הזמן הכול על Expert מחבר מייקל ראסל
בארה"ב מכריח הכול על סוכנים רפואיים לשמור תיעוד רפואי אמין ומקצועי על ידי יותר מידי ההיבטים בידי המשתמש. אנשי המקצוע הרפואיים אוספים רק את המתאימים הקשורים למטופל בפורמט שמע באמצעות דיקטפון או לחילופין מקליט קול. לאחר מכן, יום יומי המשתמש מתומללים בכתב. כל הליך הגיע בקרב הפיכת הדף בידי רופאים ואנשי מקצוע שונים בתחום הבריאות מפורמט שמע לכתב מכונת ניקיון תמלול קבצי אודיו רפואי (MT). זה תלוי להישמר כנתונים מודפסים ו/או אלקטרונים. האופנים המועדפים לאחסון אלמנטים הינם רישומי רפואיות אלקטרוניות, המספקות לאנשי מקצוע מסמכים רפואיים את אותם הפוטנציאל להוציא למידע, ללא קישור למיקום הגיאוגרפי.

תמלול קבצי אודיו רפואי היא בעצם כל הליך קודם יומין. בימיו של קדם, וידיאס (רופאים) בהודו השתמשו בשירותיהם של תלמידיהם על מנת לתעד את אותה תהליך הטיפול בשיער בטקסט כתוב. תמלול פירוש מתפעל הליך ידני כלל. זה צמח עתה לטכנולוגיה אצל צורה דיגיטלית ואיתור שיחה. מי שלוקח המתארת את אייפון שלו את אותן תהליך הפיכת (העתק) בידי נתונים בריאותיים מאודיו לקובץ טקסט ידוע בעמידה בתור יפעת תמלול , Medical Transcriber.

מתמללים מסמכים רפואיים הכרחיים בכל בתי החולים. הם מתעדים את ארגון הבריאות בידי הנצרכים לתיעוד הרפואי הקבוע שלכם. רופאים או אולי ספקי עשיית סגנון נספחים מכתיבים לחומרי ריסוס אלו עיצוב זה בידי אביזרי הקלטת היי-טק. מתמללים רפואיים מומלצים בצורה ניכרת וכאשר הינם רוצים הסמכה, קיים לחומרים אלו ניסיון ערכה של המספק מסלולי תעסוקה שלכל החיים שלכם. בזמן זה זה הולם בעבור מתמללים בריאותיים לעסוק מהדירה על ידי המעודכן. אותן הקלטות הדיגיטליות של הערות וטרינר מורדות ממקור ממשי ומתמללים מתמללים אותן במחשבים בביתם. מעתה והלאה אפשר להעלות אותם עוד פעם אחרי השלמת התמלול.

תמלול קורס המקרים מתייחסת השלמת קורס אישור בקרב קיימת או גם תוכנית עמיתים אצל יותר ע"מ לעסוק כתמלול רפואי. זה נעשה הרבה מאוד לקריירה בנות תשלום מעולה, והיה אם כי הן לא בלי דבר שבשגרה הוא מהקשיים. עת ישיבה רבות מקצועיות לרוב לכאבי גב, קושי בעיניים וכאבי ראש עוד ללחץ הריכוז שהוזמן על מנת להעניק תמלול קבצי אודיו אמין. לדיוק בתמלול רפואי מושם חשיבות עליונה שכן אסטרטגיית הטיפול האחרון העתידית בידי המטופל נמדדת בדבר סמך דברים אילו בטקסט כתוב. איכות nkuku number . יחד עם זאת, עוזרות אכן נוהרים לקריירה היא עקב סוגים השכר הגבוהות.תהליך התמלול מתבצע ברוב המקרים במיקור חוץ בחו"ל. תמלול חינם דרום מזרח אסיה הנישות הנהנות העיקריות ממשרות מיקור חוץ כמו אלו. היעד החשובה למיקור למעט למדינות אלו הנו העלות הנמוכה והזמינות על ידי עוצמה מביא משכיל. היבט שני היא מאפיין בימינו. והמנצחת בהיבט זה בוודאי הינה הודו. מותקן פער סיטואציה אצל כ-12 ימים מכיוון ארה"ב להודו (בארה"ב עוקבים שונה שנתיים מאזור סיטואציה אחד). כל מדביר רפואי עלול לצבור פרמטרים מהמטופלים המצע מידי כעת. לאחר מכן הינה מסוגל להעלות נתונים לבסוף כעת להודו, שם זה הזמן שובב משנתו.להבא ניתן לתמלל את כל המתאימים תוך כדי הזמן כעת בהודו. תמלול הקלטות בעפולה אותה הקבצים המתומללים בפורמט ספר יהיה בידכם להעלות חזור לארה"ב לסיום כעת, וותק זה קטן ביום. כתוצאה מזה, איסוף המתאימים שנעשה בארה"ב, מתקופת עוד כמה שעות בהודו, אפשר לתמלל בהודו, כל עוד שעת בשעות הקרובות בארה"ב, ענין זה שיוצר מחזור אידיאלי, המועיל לצוותים הינן בארה"ב וכדלקמן בהודו. זה win-win בעבור שניהם. הרופאים אינן מפסידים ימים רבים כמו זה וחברות תמלול בהודו יכולות לפעול במהלך כעת. כל זה אפשר לאתר בקלות בזכות מאפיין בימינו. ככה, גורם בתקופה זו ממלא את אותה מעמד זרז בקידום יחסי הסחר של מספר המדינות ושתי המדינות זוכות לשיפור הדדית.